Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Kammel bez pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Bychawska   
Wtorek, 12 Maj 2009 08:08
Tomasz Kammel nie pracuje już w TVP. Kontrowersje wokół słynnego prezentera pojawiły się kiedy jego partnerka straciła posadę w Banku Pekao SA.
Rzecznik TVP, Daniel Jabłoński potwierdził, że telewizja rozstała się z Kammelem. - Przyczyn nie komentujemy. Mogę powiedzieć tylko tyle, że kontrakt rozwiązano 8 maja za porozumieniem stron - mówi.
Według ”Presserwisu” decyzję o rozstaniu się z popularnym prezenterem podjęli p.o. prezes Piotr Farfał i dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak. – TVP nie wyklucza jednak współpracy z panem Kammelem w przyszłości – dodaje Jabłoński.
Kammel miał kłopoty w TVP kiedy wystąpił w programie konkurencyjnego TVN. Stracił wtedy posadę w "Jedynce", ale ostatecznie znalazł pracę w TVP 2. W ostatnim czasie znów pojawiły się kontrowersje wokół osoby prezentera. Jego partnerka Katarzyna Niezgoda została wyrzucona z Banku Pekao SA. W
Wewnętrzna kontrola wykazała, że prawie cały budżet na szkolenia miał trafić do firmy Sparrow, niegdyś powiązanej z narzeczonym Niezgody.

Źródło: "Rz" Online (12 maja 2009)


 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie