Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Henryk Pietrzak kandydatem na szefa TVP Rzeszów? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Leszek Zdzieblo   
Środa, 12 Sierpień 2009 10:12
Henryk Pietrzak, były członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a obecnie rzecznik Uniwersytetu Rzeszowskiego, jest typowany na nowego szefa rzeszowskiego oddziału TVP.
 

Pod koniec lipca Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wybrała nowe rady nadzorcze w Polskim Radiu i TVP. Znaleźli się w nich przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Teraz, najpewniej, nastąpią zmiany na stanowiskach szefów w oddziałach TVP. Mówi się, że kandydatem na szefa rzeszowskiej TVP Henryk Pietrzak. - Nie jestem już członkiem SLD, a jedynie sympatykiem tej partii, więc nie wiem, czy mam szanse na to stanowisko – twierdzi Pietrzak. – Na razie nikt się do mnie z taką propozycją nie zwrócił. Poseł Tomasz Kamiński, szef podkarpackiej SLD, mówi, że nic nie wie na temat ewentualnej kandydatury Pietrzaka.
 
Źródło: Nowiny 24, 12.08.2009r., Małgorzata Froń – „Henryk Pietrzak zostanie szefem TVP Rzeszów?”
 
LAST_UPDATED2
 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie