Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Jacek Żakowski w TVP2? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiktoria   
Środa, 25 Listopad 2009 10:35
Publicysta Jacek Żakowski dostał propozycję pracy w telewizji publicznej, a konkretnie w TVP 2. Wspomina o tym w wywiadzie dla dziennika "Polska the Times" nowy szef telewizyjnej Dwójki Rafał Rastawicki i dodaje, że " to już sprawa przesądzona".

Propozycja jest dość niekonkretna, zastanawiam się na tym, ale żadna decyzja jeszcze nie zapadła - mówi w rozmowie z portalem Gazeta.pl Jacek Żakowski. Obecny prezes TVP 2 Rafał Rastawicki w wywiadzie dla dzisiejszej "Polski the Times" powiedział, że Dwójka pod jego kierownictwem ma być nowoczesna i sięgać "po nowe rozwiązania".

Jednym z nowych rozwiązań ma być właśnie powrót Jacka Żakowskiego. - Jestem po rozmowach z Jackiem Żakowskim, myślę, że przyjdzie do Dwójki (...).Obecność Jacka Żakowskiego to już sprawa przesądzona - podkreśla szef TVP 2.

- Nie znam stanu decyzyjnego telewizji, ale z mojej strony nie - odpowiada portalowi Gazeta.pl Żakowski i dodaje, że jeśli dojdzie do porozumienia to chciałby poprowadzić program autorski.

Żakowski miał już swój program autorski, tyle że w TVP 1. W latach 2004-2005 prowadził audycję pt. "Summa zdarzeń według Jacka Żakowskiego".

Żródło: Gazeta Wyborcza (25 listopada 2009 r.) - Jacek Żakowski idzie do TVP. Sprawa przesądzona?
LAST_UPDATED2
 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie