Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Nie zobaczymy Doroty Wysockiej- Schnepf w "Wiadomościach" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiktoria   
Niedziela, 07 Marzec 2010 12:18
TVP bez dziennikarki Doroty Wysockiej- Schnepf, która prowadziła "Wiadomości" w TVP 1..

Z informacji "Presserwisu" wynika, że wiadomość o wykluczeniu z ekipy prowadzących główne wydanie programu informacyjnego Jedynki dziennikarka dostała telefonicznie. Dorota Wysocka-Schnepf jest teraz na urlopie. Według "Presserwisu", na razie zachowała etat w TVP. - Moja współpraca z obecnym kierownictwem "Wiadomości" polegała na permanentnych sporach. Przynajmniej rozstając się, jesteśmy zgodni -orzekła Wysocka-Schnepf, która była gospodynią programu od 2004 roku.

Prowadzącymi serwis Jedynki pozostają: Piotr Kraśko, Krzysztof Ziemiec i Małgorzata Wyszyńska. Dwa wydania w marcu poprowadzi też Katarzyna Senyk.

Zawieszanie gwiazd najpopularniejszego programu informacyjnego w Polsce powtarza się od lat. Wysocka Schnepf idzie w ślady Hanny Lis, która - wielokrotnie zawieszana i odwieszana przez kolejne władze "Wiadomości" - rok temu ostatecznie pożegnała się z TVP.


Źródło: TOK FM ( 5 marca 2010  r.)-
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7630222,Wysocka_Schnepf_odsunieta_od__Wiadomosci_.html
 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie