Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

12 kwietnia odbędzie się przesłuchanie kandydatów na wiceprezesa Radia Gdańsk PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Plutowska   
Środa, 31 Marzec 2010 15:17
Do końca zeszłego tygodnia Radio Gdańsk zbierało oferty kandydatów na wiceprezesa ds. marketingu stacji. Rozgłośnia postanowiła nie ujawniać jednak nazwisk kandydatów ani nawet ich liczby do czasu przesłuchania, które odbędzie się 12 kwietnia.
„Gazeta Wyborcza” pisała ostatnio o nieformalnej koalicji PiS i SLD. Zdaniem dziennika zgodnie z układem między partiami, jeśli szef ośrodka telewizyjnego jest z lewicy, jego zastępca powinien być z PiS. W radiu odwrotnie. Przed kilkoma dniami dyrektorem gdańskiej telewizji został Zbigniew Jasiewicz ze Stowarzyszenia Ordynacka, natomiast dyrektorem Radia Gdańsk jest Dariusz Wasilewski  – b. rzecznik Solidarności, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość.

Według informacji „GW”, zgłosiło się dziewięciu kandydatów, m.in. Krzysztof Andruszkiewicz, przewodniczący SLD w Gdańsku, który od wielu lat kieruje Teatrem Miniatura.

Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto, www.trojmiasto.gazeta.pl (29 marca 2010 r.)

 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie