Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Pierwsze decyzje prezesa TVP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiktoria   
Wtorek, 08 Marzec 2011 23:33
Program Jana Pospieszalskiego na razie nie wraca, Jacek Snopkiewicz nadal kieruje biurem programowym - w TVP p.o. prezes Juliusz Braun wciąż weryfikuje ubiegłotygodniowe decyzje zawieszonego zarządu telewizji.

Braun zapowiada, że w ciągu sześciu tygodni, w trakcie których ma zasiadać w fotelu prezesa nie przewiduje "spektakularnych" decyzji kadrowych. Chciałby natomiast wykonać - jak mówi - "parę symbolicznych ruchów, dotyczących programu, które przywracałyby fundamentalne znaczenie misji".
P.o. prezes TVP zweryfikował też decyzję o zawieszeniu szefa biura programowego Jacka Snopkiewicza. - Pan Snopkiewicz w ogóle nie został zawieszony. Była decyzja o powołaniu kogoś innego, a nie było decyzji o odwołaniu pana Snopkiewicza. Osoba, która była na krótko oddelegowana do pełnienia jego obowiązków, wróciła na inne ważne funkcje w spółce, a pan Snopkiewicz trwa na stanowisku - powiedział Braun.

Na stanowisko szefa biura zarządu nie wrócił Marian Kubalica. Według Presserwisu powierzono je Bożenie Laskowskiej. - Pan Kubalica został poproszony o to, by zajmował się m.in. współpracą z MSZ w sprawie obsługi polskiej prezydencji w UE - powiedział Braun.
Źródło: Gazeta.pl ( 8 marca 2011 r.)-
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9222842,Pospieszalski_nie_wraca__Snopkiewicz_zostaje__Pierwsze.html
 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie