Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Dlaczego zabrakło prezenterów w Temacie dnia? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lukasz Lebski   
Piątek, 27 Marzec 2009 05:38
Wczorajszy program Temat dnia mieli poprowadzić Piotr Kraśko, Hanna Lis i Jarosław Kulczycki. Nikogo jednak nie było na planie, ponieważ wszyscy poszli na zwolnienie chorobowe. Już teraz mówi się, że przyczyną mogła być tzw. choroba irlandzka.


Cała trójka "zachorowała" po poniedziałkowej emisji wywiadu z irlandzkim eurosceptykiem Declanem Ganleyem właśnie w Temacie dnia. Przeprowadzenia wywiadu z nim odmówiła Hanna Lis i z tego powodu jako pierwsza skorzystała ze zwolnienia chorobowego. Wywiad przeprowadił Piotr Kraśko licząc, że telewizja publiczna nie zdecyduje się na jego emisję. Program jednak nadano, przez co Kraśko również poszedł na zwolnienie. W związku z absencją głównych prowadzących program poprowadził Marcin Szczepański. Rzecznik TVP nie chciał komentować tego zdarzenia. Temat dnia jest najlepiej oglądanym prgramem publicystycznym w Jedynce. Codziennie ogląda go ok. 3,6 mln telewidzów.

Źródło: Gazeta Wyborcza (27 marca 2009) W TVP wystąpił reporter, bo prezenterzy zachorowali. Na Irlandię?
LAST_UPDATED2
 
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie