Strona główna

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Lokalne - zachodniopomorskie


Kandydat na prezydenta Szczecina i sprawa fotoreporterów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Szostak   
Czwartek, 11 Listopad 2010 17:57
Sprawa nielegalnie umieszczonych zdjęć na portalu społecznościowym będzie załatwiona "po dżentelmeńsku" - zapowiedział na antenie Radia Szczecin - Krzysztof Zaremba.
Więcej…
 
Wieczorek kontra Jaworowicz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Szostak   
Piątek, 01 Październik 2010 11:31
 Na wojenną ścieżkę z dziennikarką Elżbietą Jaworowicz wkroczył przewodniczący zachodniopomorskiego SLD - Dariusz Wieczorek. Polityk został jednym z członków zarejestrowanych dziś w łódzkim sądzie stowarzyszenia Stop Nierzetelni - zrzeszającego ludzi, którzy uważają się za pokrzywdzonych przez program Sprawa dla Reportera. 
Więcej…
 
Chalciński odsunięty od programu w Radiu Szczecin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Albrewczyńska   
Wtorek, 07 Wrzesień 2010 21:52
Jeden z najlepszych i najbardziej znanych dziennikarzy Radia Szczecin - Tomasz Chaciński został odsunięty od prowadzenia audycji "Rozmowy pod krawatem". Chaciński od czterech lat prowadził program, zapraszał do niego polityków różnych partii politycznych. Za "Rozmowy pod krawatem" został Dziennikarzem Roku 2008. Nagrodę dla najlepszych lokalnych dziennikarzy i publicystów przyznają Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Pomorze Zachodnie.
Więcej…
 
Studenci protestują PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Bychawska   
Środa, 01 Wrzesień 2010 08:44
We wtorek studenci Uniwersytetu Szczecińskiego zorganizowali happening. Był to protest przeciwko ludziom, którzy podczas obchodów 30-lecia powstania Solidarności gwizdali na premiera. 10 studentów rozdawało przechodniom naklejki ze znakiem stop i napisem "Nie gwiżdżcie na siebie. Wcześniej mogliście być razem, dlaczego nie teraz?", a kobietom wręczali także czerwone róże - jako symbol życzliwości.

Źródło: Gazeta Wyborcza (31 sieprnia 2010 r.)
 
Internetowe wpisy pod osąd partii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Szostak   
Piątek, 23 Lipiec 2010 07:07
Koło Platformy Obywatelskiej ma zająć się internetowymi wpisami jednego z członków tej partii. Jacek Zienkiewicz oskarżył prezydenta Szczecina Piotra Krzystka o nepotyzm i okradanie miasta. Skomentował w ten sposób projekt uchwały o bezprzetargowym sprzedaniu z bonifikatą terenu, na którym stoi kościół, parafii p/w św. Antoniego. W tej parafii na Warszewie księdzem jest brat prezydenta.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie