Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Koledzy z komisji chcą ocalić Janusza Palikota - Gazeta Wrocławska 15.01.,2009r.; autor:Anita Czupr PDF Drukuj Email
Czwartek, 26 Luty 2009 12:27

Poseł Janusz Palikot ma być odwołany z Komiji "Przyjazne Państwo" za wulgarne wypowiedzi pod adresem polityków PiS. Jednak w jego obronie stają koledzy z PO.Odwołanie Palikota ma być karą za jego agresywne i wulgarne wypowiedzi doptyczące Grażyny Gęsickiej i Jarosława Kaczyńskiego. Grupa posłów PO organizuje akcję protestacyjną  przeciwko jego wyrzuceniu uważając, że szkoda byłoby zaprzepaścić jego dokonań w pracach komisji. Co do usunięcia kontrowersyjnego posła nie są też przekonani niektórzy działacze SLD. Ich zdaniem mamy wolność słowa i ewentualna kara powinna być nałożona wyłącznie przez Komisję Etyki Poselskiej, więc podczas głosowania nie poprą odwołania Janusza Palikota.

Źródło: Anita Czupryn, Koledzy z komisji chcą ocalić Janusza Palikota "Polska - Gazeta Wrocławska" (15.01.1009r.), http://hfhr.inforia.net/przeglad.aspx?mode=podglad&id2=20599281

 
Wojna o Polskość Wrocławia PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16 Luty 2009 12:41
Główny ideolog mediów Ojca Rydzyka Jerzy Robert Nowak ogłosił wojnę o polskość Wrocławia, zaznaczył on, że manifestację taktuje jako obronę wolności słowa.
Więcej…
 
Radny: Zginął narciarz, otwórzcie szampana PDF Drukuj Email
Piątek, 06 Luty 2009 11:59
Bielski radny Andrzej Listowski zasłynął z nazwania "Klubu Gaja" klubem geja. Teraz, po śmierci narciarza na Pilsku, pisze na swoim blogu: - "Gaje" i inne "wszystkie istoty" mogą dzisiaj odkorkowywać szampana i świętować kolejne zwycięstwo swojej paskudnej ideologii.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie