Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

GW: Rada Nadzorcza Radia Opole jest nieudolna PDF Drukuj Email
Czwartek, 26 Marzec 2009 06:06
Rada nadzorcza Radia Opole już od dłuższego czasu nie może wybrać prezesa stacji. Nie ma również osoby, króra mogłaby zarządzać rozgłośnią. Problem patowej sytuacji w radzie bierze się z jej podziałem na trzy stronnictwa. Naturalnie żadna ze stron nie chce zrezygnować z własnego stanowiska.
Więcej…
 
Słuchacze Radia Maryja "napastują" sędziego w sprawie Tomczaka PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Marzec 2009 11:33

Sędzia Małgorzata Zimorska - Abdulajew znalazła się na "celowniku" słuchaczy Radia Maryja. Pani Sędzia prowadzi sprawę obecnego europosła Witolda Tomczaka ( do Parlamentu Eurpejskiego trafił w 2004 z list Ligii Polskich Rodzin, a obecnie jest w Ruchu Przełomu Narodowego),  ktory został oskarżony w roku 1999 o zniesławienie policjantów.

Więcej…
 
Sąd rozpatrzy sprawę o znieważenie ludności romskiej za pośrednictwem Internetu PDF Drukuj Email
Piątek, 13 Marzec 2009 10:37

Jak informuje nasz korespondent lokalny, w województwie dolnośląskim wpłynęła do sądu sprawa o zniesławienie i zniewagę z artykułu 257 k.k. Oskarżonemu Krzysztofowi D. zarzuca się publiczne naruszenie praw i wolności obywatelskich ludności romskiej  z powodu przynależności norodowej, etnicznej, wyznaniowej.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie