Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Iluzoryczny kontakt z mediami powodem zwolnienia z pracy PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Styczeń 2009 22:55
Dorota Daniłoś-Sobczak z Puław przed trzema miesiącami straciła pracę w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Wczoraj wygrała proces przed sądem pracy, który nakazał pracodawcy przywrócić zwolnioną na poprzednie stanowisko i wypłacić zaległe wynagrodzenie. Jak się dowiadujemy powodem zwolnienia mogła być... rozmowa z dziennikarzem!
Więcej…
 
Znieważał Żydów we własnym „Biuletynie” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Styczeń 2009 20:36
Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ przedstawiła dziś zarzut znieważenia Żydów z powodu ich przynależności narodowej i etnicznej oraz zarzut publicznego nawoływania do nienawiści adresowanej do osób narodowości żydowskiej Grzegorzowi W., wydawcy tzw. „Biuletynu”. Grzegorz W., który jest autorem większości materiałów prasowych publikowanych w „Biuletynie”, twierdzi, że jest bojownikiem o wolność słowa.
Więcej…
 
Krytyka lokalnych polityków i jej granice PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Styczeń 2009 00:00
Mirosław Haponiuk, dyrektor lubelskiego Ośrodka Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża” może stracić swe stanowisko. Domagają się tego lubelscy radni z Komisji Kultury Rady Miasta, których dyrektor w wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Nowy Tydzień w Lublinie i Świdniku” nazwał wrzodami, a ponadto określił mianem buców i baranów.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie