Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Doda przegrała proces z Grupą Operacyjną PDF Drukuj Email
Piątek, 20 Listopad 2009 18:32
„Stary zestaw blachary nie obraża”. Sędzia uznał dziś, że nie zostały naruszone dobra osobiste piosenkarki. Podczas ogłaszania wyroku sąd podkreślał, że Doda sama posługuje się aroganckim i wulgarnym językiem.  - Cieszę się, że okazało o się że przegrała wielkomiejska arogancja, jaką zaprezentowała Doda w czasie przesłuchania w sądzie – mówi Mieszko z Grupy Operacyjnej. Doda, że przegrała ze zdrowym rozsądkiem i sprawiedliwością.
Więcej…
 
Krąg prezydenta miasta - o lokalnej prasie w Nowej Soli PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Listopad 2009 20:28
"Jestem taki prezydent - redaktor" - powiedział dziennikarzowi "Rzeczpospolitej" prezydent miasta Wadim Tyszkiewicz. W wydaniu "Rzeczpospolitej" z 17 października br. ukazał się artykuł o "zapomnianej wolności słowa" i relikcie, jaki istnieje w Nowej Soli. Tomasz Wróblewski, autor artykułu, anachronizmem nazwał sytuację, kiedy urząd wydaje własną gazetę. W Nowej Soli jest to samorządowy tygodnik „Krąg”, gazeta zależna od Wadima Tyszkiewicza, czego nasz „prezydent-redaktor” nie ukrywał.
Więcej…
 
Prezes Stali Gorzów nie przeprosi Falubazu PDF Drukuj Email
Środa, 04 Listopad 2009 21:14
Prezes Stali Gorzów Władysław Komarnicki nie przeprosił Falubazu Zielona Góra za ostre słowa, które wypowiedział po pamiętnych żużlowych derbach w Zielonej Górze. Dlatego teraz czeka go proces karny, a później cywilny. Mecz Falubazu ze Stalą skończył się wielką awanturą. Wśród gorzowskich kibiców byli chuligani, którzy rzucali w tłum racami.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie