Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Dwie nowe telewizje. Od przybytku głowa nie boli PDF Drukuj Email
Środa, 04 Sierpień 2010 14:52
Jesienią, jeszcze przed wyborami, mają działać w Zielonej Górze aż dwie nowe telewizje. Pierwszą poprowadzi spółka Rynku Rolno-Towarowego, drugą prywatni biznesmeni .
Więcej…
 
"Gazeta" przeprasza Jacka Frątczaka PDF Drukuj Email
Czwartek, 01 Lipiec 2010 06:26
Wydawca AGORA S.A., redaktor naczelny Paweł Krysiak, autor felietonu Jacek Uglik
My niżej podpisani przepraszamy Pana Jacka Frątczaka za sformułowania zawarte w treści felieton autorstwa Jacka Uglika ("Dziś grzmią niedola! Wczoraj pasjansa stawiali" - felieton Jacka Uglika z dnia 27.04.2010), w którym zostały zakwestionowane kwalifikacje Pana Jacka Frątczaka w zakresie prowadzenia imprez żużlowych, a także przypisano mu odpowiedzialność za zdarzenia, które nie leżą w jego kompetencjach. Powyższe naruszyło dobra osobiste Pana Jacka Frątczaka, za co wydawca, redaktor naczelny, a w szczególności autor felietonu serdecznie przepraszają.
 Źródło: Gazeta Wyborcza – Zielona Góra, 30.06.2010, www.gazeta.pl
 
 
Żadnych plakatów. Kubicki kasuje kampanię wyborczą PDF Drukuj Email
Niedziela, 16 Maj 2010 16:42
Niech PO i PiS zapomną o reklamach wyborczych na ulicach. Prezydent Zielonej Góry skreślił ronda, latarnie uliczne i słupki przydrożne. Nawet nad ulicą niczego nie powiesisz.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie