Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Wręczono nagrody im. Redaktora Piotra Różyckiego dziennikarzom prasy regionalnej PDF Drukuj Email
Czwartek, 12 Marzec 2009 15:05

11 marca 2009 roku w łódzkim klubie Spatif  tygodnik „Angora” wręczył nagrody im. Redaktora Piotra Różyckiego pięciu dziennikarzom prasy lokalnej. Pod ocenę brane były teksty, które czasopismo przedrukowało na swoich łamach w roku 2008. Piotr Różycki był współtwórcą i pierwszym redaktorem naczelnym tygodnika „Angora” Nagrody w kategoriach: Reportaż, Wywiad prasowy i Artykuł publicystyczny przyznano po raz trzeci. 

Więcej…
 
Wbrew wolności PDF Drukuj Email
Środa, 11 Marzec 2009 15:45
Dnia 11 marca 2009 r. w  Dzienniku Łódzkim ukazał się artykuł Jerzego Zerbe "Wbrew wolności", w którym opisany jest negatywny wpływ na wolność słowa zmian personalnych w telewizji i radiu publicznym dokonywanych ze względu na przynaleźność polityczną.
 
Współautor reportażu „Skóry” – Tomasz Patora wraca do dziennikarstwa. PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Marzec 2009 09:52

Tomasz Patora dziennikarz śledczy – jeden z współautorów reportażu opublikowanego w Gazecie Wyborczej pt: „Skóry”, który rozpoczął aferę „łowców skór” w łódzkim pogotowiu wraca do dziennikarstwa.Z wywiadu udzielonego portalowi www.dziennikarzpress.pl wynika, iż będzie pracował dla redakcji programu „Uwaga” w telewizji TVN.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie