Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Kropiwnicki o tragedii: to media brutalizują życie PDF Drukuj Email
Wtorek, 19 Październik 2010 21:37
Brakuje szacunku dla przeciwnika politycznego, brakuje kultury politycznej, media premiują za ostrość wypowiedzi. To otwiera pole do działania dla różnych szaleńców - tragedię w łódzkim biurze posłów PiS komentuje Jerzy Kropiwnicki, były prezydent Łodzi.
Więcej…
 
Kolejny protest PiS-u – sprostowanie nierzetelne PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Październik 2010 18:43
Kilka dni temu piotrkowski PiS protestował przeciwko nieprawdziwej informacji zawartej w jednym z wydań telewizyjnych „Informacji Piotrkowskich”. Dnia1 października „IP” podały nieprawdziwą wiadomość o tym, że nazwę rondo Solidarności dla ronda przy ulicy Łódzkiej zaproponowali radni Stowarzyszenia Prawica Razem -  co zostało sprostowane. Według PiS-u nie do końca jednak rzetelnie.
Więcej…
 
Wydawca protestuje PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Październik 2010 17:32
Wojciech Grochowalski – wydawca i redaktor naczelny „Kultury i Biznesu” protestuje przeciwko bezprawnemu użyciu zastrzeżonej nazwy swojego czasopisma przez wydawcę Gazety Wyborczej w dodatku z 5 października 2010 roku: czasopismo nie było i nie jest dodatkiem Gazety Wyborczej; wydawca nie wyrażał zgody na użycie nazwy Kultura i Biznes w jakimkolwiek dodatku do jakiegokolwiek tytułu prasowego. Poniżej oświadczenie Wojciecha Grochowalskiego:
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie