Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Nowy dyrektor łódzkiej telewizji PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Październik 2010 10:00
Dariusz Struszczak został nowym dyrektorem łódzkiego oddziału Telewizji Polskiej.
Więcej…
 
Uczelnie nagrodziły dziennikarza. Statuetkę dostał... PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Październik 2010 09:47
Paweł Patora za cykl tekstów "Wymyślono w Łodzi"
- Kiedyś Łódź była przemysłowa, dziś jest akademicka i łącząc siły właśnie to chcemy zaakcentować - mówił rektor Uniwersytetu Łódzkiego prof. Włodzimierz Nykiel podczas niedawnej wizyty minister nauki Barbary Kudryckiej. Dlatego w tym roku łódzkie uczelnie publiczne razem świętują 65-lecie Łodzi Akademickiej. Tydzień temu ich senaty wspólnie obradowały w filharmonii. Kolejnym pomysłem na integrację jest nagroda dla dziennikarza, który - zdaniem uczelni - najrzetelniej informuje o tym, co ich dotyczy: nauce, szkolnictwie wyższym i życiu studenckim. Tę nagrodę Kapituła przyznała w niedzielę. Pierwszy Honor Academicus przypadł Pawłowi Patorze z "Dziennika Łódzkiego" za cykl tekstów "Wymyślono w Łodzi".
Więcej…
 
Kutno: starosta winna pomówienia PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Lipiec 2010 09:01
Sąd Okręgowy w Łodzi utrzymał w mocy wyrok sądu pierwszej instancji uznający Dorotę Dąbrowską, starostę kutnowskiego winną pomówienia Zdzisława Sapiejki, obecnie radnego powiatowego z SLD, a wcześniej dwukrotnego przewodniczącego rady powiatu. Wyrok jest prawomocny i podlega zaskarżeniu jedynie w trybie kasacyjnym.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie