Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Śledzińska-Katarasińska chce głowy lennona1 PDF Drukuj Email
Wtorek, 04 Styczeń 2011 09:23
W łódzkiej Platformie Obywatelskiej zrobiło się gorąco. Posłanka Iwona Śledzińska-Katarasińska podejrzewa współpracownika ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka i łódzkiego działacza PO o pomawianie jej na forach internetowych. - Będę wnioskować o usunięcie tego człowieka z partii - zapowiedziała Śledzińska-Katarasińska.
Więcej…
 
Stowarzyszenie przeciwko Jaworowicz zarejestrowane PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 03 Styczeń 2011 10:19
Łódzki Sąd Rejonowy zarejestrował Stowarzyszenie Stop Nierzetelni. Zrzesza ono osoby, które czują się poszkodowane przez program Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera".Jak poinformowała prezes zarządu stowarzyszenia Olga Chobot, sąd oddalił też wniosek Elżbiety Jaworowicz o odmowę zarejestrowania stowarzyszenia i nie zgodził się na jej udział w postępowaniu rejestracyjnym.
Więcej…
 
Młodzi Demokraci donieśli na posła PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 20 Grudzień 2010 13:21
Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posła PiS Joachima Brudzińskiego złożyli w poniedziałek w łódzkiej prokuraturze okręgowej działacze Stowarzyszenia "Młodzi Demokraci". Według nich poseł znieważył m.in. premiera Donalda Tuska. Chodzi o ubiegłotygodniową wypowiedź Brudzińskiego, który w programie "Kropka nad i" w TVN24 powiedział, iż "Donald Tusk prowadzi politykę dziadowską, jest dziadowskim premierem i dlatego dzisiaj państwo polskie jest dziadowskie w swoim zarządzaniu; właśnie takim premierem jest Donald Tusk".
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie