Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Zgierz: prezydent wygrał proces wyborczy PDF Drukuj Email
Piątek, 19 Listopad 2010 13:03
Prezydent Jerzy Sokół wygrał w trybie wyborczym proces z udziałem Jacka Walewskiego, byłego prezesa Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zgierzu.Proces dotyczył naruszenia dóbr osobistych poprzez zamieszczanie nieprawdziwych informacji na stronie internetowej www.tbsy.pl.
Więcej…
 
Tomaszewski przegrał proces wyborczy PDF Drukuj Email
Piątek, 19 Listopad 2010 10:41
Włodzimierz Tomaszewski, kandydat na prezydenta Łodzi, musi sprostować informacje zawarte na swojej stronie internetowej. Taki wyrok zapadł wczoraj w procesie, który w trybie wyborczym wytoczył Tomaszewskiemu Maciej Rakowski, kandydat na radnego z listy SLD. 

Więcej…
 
Łódź: festiwal mediów "Człowiek w zagrożeniu" PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Listopad 2010 12:43
46 filmów dokumentalnych rywalizować będzie o Grand Prix - statuetkę Białej Kobry - XX Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który w środę rozpocznie się w Łodzi. W konkursie wystartuje również 14 reportaży radiowych. Łódzki festiwal uznawany jest za jeden z najważniejszych w kraju przeglądów filmów i reportaży dokumentalnych rejestrujących patologie, nietolerancję, problemy wynikające z transformacji, uwikłań w politykę i z ogólnej kondycji człowieka.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie