Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Młodzi dziennikarze w Sieradzu PDF Drukuj Email
Niedziela, 04 Październik 2009 10:45

Kilkanaście redakcji zaprezentowało się na zorganizowanym już po raz trzeci w Sieradzu Festiwalu Gazetek Szkolnych. Ostatni rok pracy młodych adeptów dziennikarstwa podsumowano w Teatrze Miejskim.  Młodzi dziennikarze do Sieradza zjechali z całej południowo-zachodniej części terenu województwa łódzkiego. Na scenie Teatru Miejskiego prezentowało się kilkanaście szkolnych redakcji m.in. z Sieradza, Zduńskiej Woli, Pabianic czy Wielunia.

Więcej…
 
Medioznawcy spotkali się w Łodzi PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Wrzesień 2009 07:46
W dniach 21 – 22 września 2009 roku w Łodzi odbyła się Międzynarodowa Konferencja Interdyscyplinarna „Styl-Dyskurs-Media” zorganizowana przez katedrę Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego oraz Komisję Stylistyczną Komitetu Językoznawstwa Polskiej Akademii Nauk.
Więcej…
 
Minister skarbu chce zwolnić prezesa Radia Łódź PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Wrzesień 2009 07:16

Ministerstwo Skarbu Państwa wniosło do sądu o wyznaczenie kuratora, który oficjalnie stwierdzi wygaśnięcie funkcji Prezesa Radia Łódź. Obecny Prezes Dariusz Szewczyk nie złożył na czas oświadczenia lustracyjnego i z racji ustawy stracił stanowisko, choć trzeba ten fakt potwierdzić formalnie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie