Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Konflikt w Radio Łódź PDF Drukuj Email
Piątek, 07 Sierpień 2009 08:49

Z informacji opublikowanych przez „Polska Dziennik Łódzki” wynika, iż Dariusz Szewczyk Prezes Radia Łódź nie złożył oświadczenia lustracyjnego. W rozgłośni narasta konflikt. Cześć pracowników uważa, iż z mocy prawa obecny Prezes nie powinien pełnić już tej funkcji.
Więcej…
 
Zniesławił w internecie? PDF Drukuj Email
Środa, 29 Lipiec 2009 09:16
Profesor Bogusław Śliwerski, rektor Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi żąda 20 tysięcy złotych z przeznaczeniem na cele charytatywne za zniesławiający wpis zamieszczony w jednym z portali internetowych.
Więcej…
 
Doprowadzić dziennikarza. PDF Drukuj Email
Sobota, 25 Lipiec 2009 19:07

Z informacji zamieszczonych w portalu Ziemia Piotrkowska Tygodnik Powiatu Piotrkowskiego wynika, iż Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim wydał nakazał doprowadzenia na rozprawę przez funkcjonariuszy policji - dziennikarza Marcina Kąckiego.

Portal zastrzega, że informacje te są nieoficjalnie. Dziennikarz, „Gazety Wyborczej” Marcin Kącki w grudniu 2006 roku opisał historię Anety Krawczyk i ujawnił tak zwaną seksaferę w Samoobronie. Do tej pory, mimo czterech wezwań w procesie przeciwko Stanisławowi Łyżwińskiemu i Andrzejowi Lepperowi, nie udało się przesłuchać Marcina Kąckiego.  Sąd zdecydował się na dość kontrowersyjną decyzję i wydał nakaz doprowadzenia Kąckiego przez policję.

 

Źródło: Ziemia Piotrkowska Tygodnik Powiatu Piotrkowskiego,  Mariusz Jakubek ( 10.07.2009)

http://www.ziemiapiotrkowska.pl/index.php?tydzien=224

 
<< Początek < Poprzedni 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie