Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

TVN pozywa Nasz Dziennik i żąda przeprosin PDF Drukuj Email
Sobota, 27 Marzec 2010 11:36
Przeprosin i wpłaty 200 tys. zł na cel społeczny ząda TVN od Naszego Dziennika za określenie stacji jako "paszkwilianckiej" i "wrogiej polskiemu patriotyzmowi". Pozwani wnoszą o oddalenie pozwu, powołując się na prawo do takich ocen w ramach wolności słowa.
Więcej…
 
Powstaje nowe radio Krzysztofa Skowrnońskiego PDF Drukuj Email
Czwartek, 11 Marzec 2010 09:26
 Radio Wnet to nowa inicjatywa byłego dyrektora Programu Trzeciego Polskiego Radia. Podwodna łódź Skowrońskiego, czyli siedziba radia, to dwa pokoje na drugim piętrze warszawskiego Hotelu Europejskiego przy Krakowskim Przedmieściu. W skład załogi wchodzi 20 osób, w tym znany podróżnik Krzysztof Cejrowski i dziennikarz muzyczny Grzegorz Wasowski.
Więcej…
 
Zapadł wyrok w sprawie nruszenia dórb osobistych małżeństwa Lisów PDF Drukuj Email
Piątek, 05 Marzec 2010 18:07
Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł dziś, że Super Express ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów oraz zapłacić im 250 tys. zł zadośćuczynienia za bezprawne i zawinione naruszanie ich dóbr osobistych. Sprawa dotyczyła tekstów oraz zdjęć publikowanych w 2008 roku w gazecie. Artykuły te zostały uznane za naruszające prywatność małżeństwa.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie