Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Wpłynął akt oskarżenia przeciwko gazecie lokalnej w Mińsku Mazowieckim PDF Drukuj Email
Środa, 14 Lipiec 2010 17:32
 W dniu 28 maja do Sądu Rejonowego w Siedlcach wpłynął akt oskarżenia przeciwko redaktor naczelnej gazety Nowy Dzwon. Jest to tygodnik lokalny, który kolportuje prasę w Mińsku Mazowieckim. Redaktor naczelnej zarzuca się pomówienie, tj. czyn z art 212 kodeksu karnego. Do tej pory nie został wydany wyrok w tej sprawie.
 
W Mławie ukazał się bezpłatny tygodnik PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12 Lipiec 2010 17:07
Na początku lipca ukazał się pierwszy numer nowego bezpłatnego tygodnika ”Extra Mława”. Wydawcą jest Telewizja Mława Reklama. Zgodnie z założeniem, 16-stronicowy tygodnik ma mieć 6 tys. egzemplarzy nakładu. Kolportowany jest co wtorek w sklepach i instytucjach 12 gmin powiatu mławskiego. Redaktorem naczelnym został Krzysztof Polakowski, który jest odpowiedzialny za dział reklamy w Telewizji Kablowej Mława. Tygodnik wydawany jest na podstawie umowy franczyzowej z warszawską spółką Extra Media.

Źródło: Press.pl (8 lipca 2010 roku) Zadebiutował bezpłatny tygodnik "Extra Mława"
 
 
TVP nie rezygnuje z kredytu obrotowego PDF Drukuj Email
Wtorek, 29 Czerwiec 2010 10:54
Telewizja Polska złożyła do Sądu Okręgowego w Warszawie odwołanie od decyzji Ministra Skarbu Państwa w sprawie zabezpieczenia kredytu obrotowego dla TVP. Wcześniej resort odmówił wyrażenia zgody na ustanowienie zabezpieczenia hipotecznego obrotowego kredytu bankowego TVP do kwoty 150 mln złotych.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie