Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Cenzura i dyktatura w Sokołowie PDF Drukuj Email
Czwartek, 09 Lipiec 2009 12:20

Władze miasta Sokołowa próbują zawłaszczyć na własny użytek znajdujące się w Sokołowie słupy ogłoszeniowe przeznaczone między innymi dla mieszkańców. Na jednym ze słupów pojawił się napis „Informator Urzędu Miast. Nie zaklejać”. Warto nadmienić, iż na potrzeby ogłoszeń Burmistrza w mieście znajdują się specjalne przeszklone gabloty.

 

http://www.gazetasokolowska.pl/content/view/2646/29/

 

 
Co ukrywa Komisja Rewizyjna PDF Drukuj Email
Wtorek, 05 Maj 2009 11:41

Dziennikarze Tygodnika Echo Powiatu  zwrócili się do biura Rady Miejskiej Sochaczewa z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego z ostatniego posiedzenia Komisji Rewizyjnej wyproszono dziennikarza tej gazety. W swoim piśmie podnieśli, iż Przewodniczący Komisji Rewizyjnej nie może wyprosić dziennikarza z posiedzenia, chyba, że  komisja utajni obrady, co w opisanej sytuacji nie miało jednak miejsca. Dziennikarz ma nie tylko prawo wstępu na posiedzenia Komisji Rewizyjnej, ale również prawo do rejestracji dźwięku i obrazu.

Więcej: http://www.esochaczew.pl/pokaz.php?pokaz=news&id_news=16009

 

 
Radni miasta odpowiadają dziennikarce z "Tygodnika Siedleckiego" PDF Drukuj Email
Wtorek, 07 Kwiecień 2009 05:22
W "Tygodniku Siedleckim" ukazał się artykuł pt. Manipulacje Marioli Zaczyńskiej z Tygodnika Siedleckiego. Autorem jest Leszek Szymański, Radny miasta, który odpiera w artykule zarzuty postawione przez dziennikarkę radnym miasta.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie