Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Ugoda w sprawie Agory i dziennikarzy Gazety Wyborczej PDF Drukuj Email
Wtorek, 15 Czerwiec 2010 13:37
 15 czerwca 2010 roku Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie w sprawie o ochronę dóbr osobistych, w której powodem był Jerzy Targalski, a pozwanymi solidarnie: Agora SA, Adam Michnik, Wojciech Czuchnowski oraz Mikołaj Lizut. Sprawa toczyła się od 2008 roku, jednak strony w wyniku negocjacji ustaliły warunki ugodowego zakończenia sporu, co na rozprawie sądowej potwierdzili pełnomocnicy. Na mocy ugody, strony doszły do porozumienia w aż trzech postępowaniach jednocześnie, które zostały zakończone wraz z wydaniem postanowienia.
 
Olechowski uważa debaty w TVP za manipulacyjne PDF Drukuj Email
Wtorek, 08 Czerwiec 2010 21:04

Kandydat na prezydenta Andrzej Olechowski skierował do Państwowej Komisji Wyborczej skargę na TVP w związku z organizacją przez telewizję publiczną oddzielnych debat dla kandydatów ugrupowań parlamentarnych i pozaparlamentarnych. Według Olechowskiego to manipulacja.

Więcej…
 
Zwolniony dziennikarz "Wprost" wytacza proces PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31 Maj 2010 15:28
Dziennikarz "Wprost" Marek Król złożył pozew przeciwko AWR "Wprost", w którym nie zgadza się z dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy w gazecie. Ząda uchylenia decyzji, a także wypłaty odszkodowania.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie