Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Poseł chce pozwać do sądu urzędników, żeby bronić dobrego imienia córek PDF Drukuj Email
Czwartek, 05 Luty 2009 21:27
Jan Kamiński, podlaski poseł PSL, zapowiedział, że pozwie do sądu rzecznika prasowego marszałka województwa Jana Kwasowskiego oraz dyrektora Departamentu Regionalnego Programu Operacyjnego Daniela Górskiego za rozpowszechnianie nieprawdziwych - jego zdaniem - informacji na temat jego córek. Urząd zdecydował bowiem, że córki posła muszą zwrócić unijną dotację.
Więcej…
 
Nowy szef rady programowej Radia Białystok PDF Drukuj Email
Czwartek, 05 Luty 2009 21:18
5 lutego 2009 r. w Polskim Radiu Białystok rada programowa wybrała swojego przewodniczącego. Został nim Marek Kaczyński, radca prawny. Zastąpił on na tym stanowisku Janinę Czyżewską, która od końca września, czyli od wybrania nowego składu rady, była jej przewodniczącą. Czyżewską do rady rekomendowała PO.
 
Trzy osoby skazane za propagowanie faszyzmu PDF Drukuj Email
Piątek, 30 Styczeń 2009 13:51
Na kary od jednego roku do roku i ośmiu miesięcy więzienia skazał w piątek Sąd Okręgowy w Białymstoku trzech młodych mieszkańców miasta za propagowanie faszyzmu i nienawiści na tle rasowym.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie