Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Redaktor naczelny "Kuriera Porannego" odwołany PDF Drukuj Email
Sobota, 08 Sierpień 2009 15:19
Marek Zagórski, redaktor naczelny "Kuriera Porannego" został odwołany ze stanowiska. Oficjalnie powodem zwolnienia go jest niezgodność jego wizji i oceny gazety z oceną kuriera dokonaną przez zarząd Mediów Regionalnych (do tej korporacji należy kurier). Zagórski stracił i stanowisko, i w ogóle pracę w Mediach Regionalnych.Jego obowiązki pełni obecnie (tymczasowo) Wiesława Stawińska.
 
Dyrektor TVP Białystok odwołany PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Lipiec 2009 19:34
Władysław Prochowicz, dyrektor białostockiego oddziału TVP SA, został odwołany ze stanowiska. Zadecydował o tym p.o. prezesa TVP Piotr Farfał po tym, jak sam... został zawieszony na stanowisku prezesa w wyniku piątkowej decyzji rady nadzorczej TVP. Farfał twierdzi jednak, że postanowienie rady jest bezprawne.
Więcej…
 
Nowy dyrektor programowy w TVP Białystok PDF Drukuj Email
Wtorek, 30 Czerwiec 2009 10:54

S

ylwester Kowalski został nowym dyrektorem programowym w białostockim oddziale TVP. Jego poprzednik na tym stanowisku, Wiesław Rajewski, jest obecnie dyrektorem TVP Olsztyn.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie