Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Jacek Kurski oskarża Gazetę Wyborczą o dławienie wolności słowa PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Sierpień 2010 16:29
Europoseł PiS zapłacił Gazecie Wyborczej za opublikowanie przeprosin po przegranym przez siebie procesie cywilnym. Po tym jak Kurski uchylał się od wykonania wyroku została zorganizowana licytacja jego samochodu, następnie odbyła się konferencja prasowa. 
Więcej…
 
Jasnowidz z Człuchowa chce pozwać rzecznika Policji za wypowiedź w „Gazecie Wyborczej” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Sierpień 2010 16:28
Krzysztof Jackowski żąda od Policji przeprosin i odszkodowania w związku z wypowiedzią rzecznika Komendanta Głównego Policji w Gdańsku, Mariusza Sokołowskiego. Nawiązując do sprawy zaginionej nastolatki z Gdańska, w którą zaangażował się Jackowski, rzecznik powiedział na łamach „Gazety Wyborczej”, że w sprawach, które zna, „nigdy żaden jasnowidz, w tym pan Krzysztof Jackowski z Człuchowa, nie wniósł żadnych istotnych informacji".
Więcej…
 
Czy Lech Wałęsa złamał prawo publikując notatkę UOP? PDF Drukuj Email
Piątek, 23 Lipiec 2010 16:17
18 lipca na blipie laureata pokojowej Nagrody Nobla pojawił się skan dokumentu Urzędu Ochrony Państwa, najprawdopodobniej z oryginalnej notatki. Dokument powstał po 1 sierpnia 1990 r., zatem zgodnie z obowiązującym prawem powinien jeszcze być utajniony. Sprawą zajmuje się już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w której archiwach powinna znajdować się notatka.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie