Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Nowa telewizja na Pomorzu PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Lipiec 2010 17:26
Już 1 sierpnia ma ruszyć kaszubska telewizja CSBTV, regionalna stacja o charakterze informacyjno-rozrywkowym. Po ponad rocznych staraniach spółka Media Kaszëbë, posiadająca już rozgłośnię radiową, otrzymała koncesję na nadawanie satelitarne telewizji. Program będzie nadawany przez całą dobę, dzięki satelicie ma objąć swym zasięgiem cały świat.
Więcej…
 
Abp. Głódź o mediach: Wobec ks. Jankowskiego uprawiano „szakaladzio” PDF Drukuj Email
Niedziela, 18 Lipiec 2010 11:33
W homilii mszy żałobnej prałata Henryka Jankowskiego abp. Sławoj Leszek Głódź powiedział o zmarłym duchowsnym m.in., że  „stał się negatywnym bohaterem mediów, uprawiano wobec niego, by rzec z włoskiego - szakaladzio - zagryźć na żywca.” 
Więcej…
 
Jacek Kurski żąda od Gazety Wyborczej sprostowania PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Lipiec 2010 18:29
W rankingu najskuteczniejszych polskich polityków przygotowanym przez „Rzeczpospolitą”, a przedrukowanym przez „Gazetę Wyborczą”, debiutujący w Parlamencie Europejskim posłowie z Pomorza zajęli ostatnie miejsca. Jacek Kurski w piśmie przesłanym do redakcji „Gazety”domaga się sprostowania zestawienia.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie