Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Koniec procesu ws. seksafery w Lęborku PDF Drukuj Email
Środa, 16 Czerwiec 2010 11:35
Zakończył się proces o naruszenie dóbr osobistych, prowadzony przed Sądem Okręgowym w Słupsku z powództwa byłego wiceburmistrza Lęborka, Tadeusza O. Żąda on od Róży W. zadośćuczynienia za rozpowszechnienie zdjęć dotyczących jego życia intymnego.
Więcej…
 
Kibic z Lęborka zatrzymany przez Policję w związku ze znieważeniem Rogera Guerreiro PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 14 Czerwiec 2010 12:13
36-letni mieszkaniec Lęborka o pseudonimie „Łysy” został w czwartek zatrzymany przez Policję w związku z wywiadem zamieszczonym w czasopiśmie dla kibiców „Szalikowiec” w październiku 2009 r. Wyraził się on o byłym reprezentancie Polski Rogerze Guerreiro, że „jest on gorszy od bydła”.
Więcej…
 
Były prezes TVP Gdańsk szefem Radia Koszalin PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 14 Czerwiec 2010 12:11
Rada Nadzorcza Radia Koszalin w sobotę przed północą wybrała nowego prezesa, a zarazem redaktora naczelnego rozgłośni. Został nim Piotr Ostrowski ze Słupska, były prezes gdańskiego ośrodka TVP. Jego zastępcą wybrano Zbigniewa Pankiewicza, byłego szefa szczecińskiego ośrodka telewizji.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie