Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Joanna Senyszyn: Radio Maryja sieje nienawiść PDF Drukuj Email
Czwartek, 21 Październik 2010 18:04
Po tragicznych wydarzeniach w Łodzi dziennikarze Polski Dziennika Bałtyckiego zapytali pomorskich europosłów, co sądzą o proponowanych rozwiązaniach dotyczących poprawy bezpieczeństwa posłów i biur poselskich.
Więcej…
 
Sąd nad dziennikarzem w Chojnicach PDF Drukuj Email
Sobota, 02 Październik 2010 16:34
Po opublikowaniu w chojnickim wydaniu „Dziennika Bałtyckiego” artykułu "Zszokowani po lekcji religii" w mieście wybuchł skandal. Podczas wtorkowego spotkania władz szkoły z rodzicami i autorką artykułu, Marią Sowisło, odbył się swoisty sąd nad dziennikarką.
Więcej…
 
Były prezes TVP kandydatem PiS do sejmiku województwa PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 20 Wrzesień 2010 19:12
Romuald Orzeł, zawieszony przez radę nadzorczą prezes Telewizji Polskiej, będzie kandydatem PiS do Sejmiku Województwa Pomorskiego. Będzie startował z ostatniego miejsca na liście.

  To początek politycznej drogi byłego prezesa telewizji. - No cóż. To mnie wcale nie dziwi. Kto oglądał TVP w czasie wyborów, to zdaje sobie dokładnie sprawę, jakie sympatie ma Romuald Orzeł. - mówi członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Krzysztof Luft.

Formalnie Romuald Orzeł jest w dalszym ciągu pracownikiem TVP. Ostatnio zwrócił się do ministra skarbu o wyjaśnienie jego statusu, ale nie uzyskał odpowiedzi.

Źródło: Polska Dziennik Bałtycki (20 września 2010 r.)- http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/309737,romuald-orzel-eksprezes-tvp-radnym-z-pis,id,t.html

 
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie