Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Rejestracja prasy Internetowej PDF Drukuj Email
Wtorek, 26 Maj 2009 14:23
Dnia 26 maja 2009 r. przed Sądem Rejonowym w Bielsku Białej odbyła się rozprawa w sprawie braku rejestracji portalu internetowego www.bielsko.biala.pl z art. 45 ustawy – Prawo prasowe. Portal jest częścią spółki informatycznej WizjaNet. Jego właściciele – podobnie jak miliony użytkowników Internetu na świecie – kupili prawo do korzystania z tzw. domeny.
Więcej…
 
Telewizja czy tuba.....? PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Maj 2009 17:29
Z telewizji miejskiej w Zabrzu zwolniono najbardziej doświadczona dziennikarkę. Oficjalny powód to konfliktowośc i krnąbrny charakter a według nieoficjalnych informacji - zbyt częste pokazywanie opozycji. Wiceprezydent miasta Kzrysztof Lewandowski  twierdzi, że na antenie zabrzańskiej kablówki pojawiali się politrycy różnych opcji. Byli dziennikarze twierdzą, że faktycznie, z tym że zgodnie z wytycznymi pani prezydent miasta - są pokazywani w negatywnym kontekście.

Źródło:  http://www.tvs.pl/informacje/11279/
 
Młodzi Socjaldemokraci kontra "Mały Gościa Niedzielnego". A wszystko przez murzynka PDF Drukuj Email
Wtorek, 07 Kwiecień 2009 10:02
Ilustracja z afrykańskim chłopcem, który mówi: "Szkoda, że modlitwa nie rozjaśnia także skóry", zamieszczona w Małym Gościu Niedzielnym wzbudziła emocje Młodych Socjaldemokratów.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie