Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Stronniczy przegląd prasy (urzędowej) PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 22 Luty 2010 22:46

      W czasach PRL-owskiego zniewolenia,  trener Jarząbek śpiewał w "Misiu" do magnetofonu schowanego w szafie: Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam! Do takich sposobów trzeba się było uciekać, aby kogoś pochwalić czy powiedzieć prawdę.

      Dziennikarz „jak” pisze, iż w wolnej Rzeczypospolitej "prezesi  klubów" dbają o to, aby dziennikarze w cywilizowany i nieskrępowany sposób mogli sławić ich czyny, wydając rozmaite pisma, tworząc radia czy telewizje. A jeśli widzą, że jast to czynione  w niedostateczny sposób, to ich w tym z powodzeniem wyręczają.

Więcej…
 
TVP Kielce ma nowego dyrektora PDF Drukuj Email
Czwartek, 04 Luty 2010 20:11

Nowym dyrektorem TVP został Dominik Rakoczy, który jest porównywany do kapitana ratującego tonący okręt. Jego nominację musi jeszcze zatwierdzić rada nadzorcza Telewizji Polskiej S.A., której najbliższe posiedzenie odbędzie się 15 lutego.

Więcej…
 
Koniec TVP w Kielcach ... i co dalej? PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Styczeń 2010 10:03
Telewizja Polska postanowiła oszczędzać na oddziałach regionalnych, obcinając ich budżety o połowę. Zatoczyliśmy więc koło, bowiem czeka nas okrojenie kieleckiego oddziału do małej redakcji, która będzie dostarczała tylko parę minut programu na antenę krakowską, czyli powrót do sytuacji sprzed 8-9 lat, kiedy walczyliśmy, żeby niezależny od Krakowa oddział TVP w Kielcach powstał.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie