Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Koniec telewizji publicznej w Kielcach? PDF Drukuj Email
Piątek, 15 Styczeń 2010 08:59

 

Budżet kieleckiego ośrodka TV spadł z 9 mln w 2009 r. do 4 mln w obecnym.
W 2008 roku wynosił 14 mln. Według pracownikow pieniędzy starczy tylko do kwietnia.
Więcej…
 
NOWA DYREKCJA TVP KIELCE? PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Styczeń 2010 21:46

·                                 Poseł SLD Sławomir Kopyciński twierdzi, że programy informacyjne  przepełnione są wystąpieniami Gosiewskiego, Grzegorza Banasia (senatora PiS-u), Marcina Perza (członka zarządu województwa z ramienia PiS-u). Z informacji dziennikarzy wynika, że dyrekcja TVP w Kielcach ma się zmienić. Prawdopodobnie Tarczyński ma przejść do centrali w Warszawie. Gdyby był zwolniony, trzeba by mu wypłacić sowitą, dziewięciomiesięczną odprawę.
Biuro prasowe TVP nie potwierdza tej informacji i nie chce komentować informacji personalnych. Jeśli rada nadzorcza zatwierdzi zmiany, będą one opublikowane w komunikacie. Sam Tarczyński nie potwierdza swojego odejścia, choć go nie wyklucza.

Więcej…
 
Wyróżnienia dla dziennikarzy PDF Drukuj Email
Środa, 16 Grudzień 2009 09:23
Została rozstrzygnięta pierwsza edycja konkursu "Świętokrzyskie w Europie", który ma wyłaniać najlepsze publikacje dotyczące unijnego programu Kapitał Ludzki. Pierwsza nagroda nie została przyznana. W kategorii "Słowo drukowane" Piotr Burda zdobył drugą nagrodę, a Angelina Kosiek wyróżnienie. Zaś w rywalizacji radiowców w kategorii "Obraz i dźwięk” zwyciężyła Dorota Juchnowska z Polskiego Radia Kielce.
Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce 2009-12-15

 
 
 
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie