Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Wyrok w sprawie pomówienia posła Krzysztofa Lipca PDF Drukuj Email
Niedziela, 01 Listopad 2009 11:25
Sąd w Starachowicach uznał, że Krzysztof Lipiec nie został pomówiony przez Prezydenta Starachowic Wojciecha Bernatowicza, jego zastępcę oraz przewodniczącą zarządu powiatowego PO.
Więcej…
 
Czystki w kieleckim oddziale TVP PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Październik 2009 01:02
Dyrektor Dominik Tarczyński zwolnił troje dziennikarzy i pracownicę promocji. Pracę stracili z dnia na dzień Elżbieta Dziewięcka, Teresa Czajkowska, Michał Łagowski i Magdalena Bujak. Dziennikarze nie znają powodów tej decyzji, jednak upatrują w niej podłoża politycznego.
Więcej…
 
Poseł Grzegorek zamierza pozwać TVN PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Październik 2009 00:53
W skarżyskim Sądzie Rejonowym trwa proces o korupcję, w którym jednym z oskarżonych jest były wiceminister zdrowia Krzysztof Grzegorek. W trakcie jednej z rozpraw odtworzono wyemitowane i robocze wersje materiałów telewizji TVN, dotyczących byłego wiceministra.
Na wyemitowane materiały poseł zareagował nerwowo. Nie ukrywał, że jego zdaniem prokuratorzy i dziennikarze TVN, których zamierza pozwać, współpracowali, żeby mu zaszkodzić. Nie po raz pierwszy podawał też w wątpliwość rzetelność reporterów TVN.
Polityk twierdzi, że dziennikarze na bieżąco znali szczegóły przesłuchań w prokuraturze, a on sam od półtora roku żyje ze świadomością, że pokazano na jego temat nieprawdę.
 
 
Źródło: Echo Dnia .W sądzie jak w kinie (4 września 2009)
Mateusz Bolechowski
 
 
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie