Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

TVP KIELCE FAWORYZUJE LPR I LIBERTAS? PDF Drukuj Email
Środa, 13 Maj 2009 18:47


Poseł PO Artur Gierada twierdzi, że telewizja publiczna stała się tubą wyborczą środowisk związanych z Ligą Polskich Rodzin, które obecnie skupiają się wokół nowej partii Libertas.
Poseł uważa, że trzeba jak najszybciej wprowadzić ustawę medialną, która uniemożliwi politykom bezpośrednie mianowanie kierownictwa telewizji.


10 i 11 maja 2009r. w "Informacjach" TVP Kielce najważniejszym newsem była inauguracja kampanii wyborczej do europarlamentu przez Libertas w okręgu małopolsko - świętokrzyskim.
Decyzję o takiej kolejności w serwisach podjął osobiście dyrektor kieleckiego ośrodka TVP Dominik Tarczyński, który jest przekonany, że wypchnięcie informacji o Libertasie przed PO było uzasadnione tym, iż
kandydaci PO byli już wielokrotnie prezentowani na antenie.

 


Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce
Ziemowit Nowak  - Jak TVP Kielce stała się tubą Libertasu  (2009-05-12) 

http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,6596254,Jak_TVP_Kielce_stala_sie_tuba_Libertasu.html

 
Rezygnacja Boguckiego PDF Drukuj Email
Środa, 01 Kwiecień 2009 11:37

20 marca 2009r. Gazeta Wyborcza w artykule "Niestrawny catering" ujawniła, że Tomasz Bogucki, kielecki radny, przewodniczący Klubu Radnych Porozumienie Samorządowe i prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich łamie prawo.

Więcej…
 
Zmiana dyrektora TVP Kielce PDF Drukuj Email
Sobota, 24 Styczeń 2009 23:59
Marek Mikos został odwołany ze stanowiska dyrektora kieleckiego ośrodka Telewizji Polskiej, a zastąpi go związany z Ligą Polskich Rodzin Dominik Tarczyński. Poseł SLD Sławomir Kopyciński komentuje to jako kolejny jaskrawy dowód na upolitycznienie publicznych mediów.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 11 12 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie