Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

“Nasza gazeta Nidzicka”- sprostowanie dot. Usuwania azbestu i środków na ten cel. PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009 10:46
W nawiązaniu do artykułu zamieszczonego w “Naszej Gazecie Nidzickiej” z dnia 2 lutego 2009 r. Pt: “Nie ma pieniędzy na usuwanie azbestu” Stowarzyszenie Eko Nadzica zaapelowała ponownie do Pana Burmistrza i do Przewodniczącego Rady Miejskiej, aby poważnie potraktowali konieczność zorganizowania na terenie gminy Nidzica punktu bezpiecznego odbioru od właścicieli budynków wybitnie szkodliwego dla zdrowia eternit celem przekazania go następnie do utylizacji.
 
Sprostowanie „DEBATA” 2009, nr 3, s.30. PDF Drukuj Email
Niedziela, 22 Marzec 2009 09:46

W rubryce: Listy do redakcji pojawiła się prośba Wojciecha Ogrodzińskiego o sprostowanie:

Więcej…
 
„Gazeta Wyborcza” Olsztyn PDF Drukuj Email
Wtorek, 17 Marzec 2009 08:55

Proces władz spółdzielni Pojezierze zbliża się ku końcowi. Przesłuchani zostali już świadkowie prokuratury, teraz przyszła kolej na zawnioskowanych rzez oskarżonych. W piątek sąd pytał pracowników spółdzielni, czy wiedzą coś na temat nieprawidłowości, do których miało dochodzić na zebraniach grup członkowskich w Pojezierzu w latach 2002-2003.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie