Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Redakcja Nowej Gazety Nidzickiej wyjaśnia i przeprasza PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Listopad 2009 08:02
Redakcja wyjaśnia, że w artykule nt. konkursu na Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej błędnie podano imię Stanisława Palińskiego, za co przeprasza zainteresowanego i czytelników.
Więcej…
 
Dyrektor SP ZOZ zarzuca nierzetelność dziennikarce Gazety Giżyckiej PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Listopad 2009 08:00
W rubryce: „Listy, e-maile, opinie czytelników” opublikowano list zastępcy dyrektora ds. lecznictwa SP ZOZ w Giżycku, dr n. med. Anny Lachowicz-Warzyniak, która wyraziła oburzenie z powodu zamieszczonego w 42 numerze „Gazety Giżyckiej” z dn. 15.10.2009 r. artykułu zatytułowanego „Dlaczego pogotowie nie pomogło dziecku?”.
Więcej…
 
Wywiad z burmistrzem pt. Mam czyste sumienie PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Listopad 2009 07:58
„Mam czyste sumienie…” – pod tym tytułem ukazał się wywiad z burmistrzem Pisza Janem Alickim, który wspólnie z jego zastępczynią Grażyną Leszczyńską otrzymał zarzuty prokuratorskie. Zarzut skierowany pod adresem G. Leszczyńskiej dotyczy „odmowy udzielenia informacji publicznej”. Jak wyjaśnia burmistrz, „jeden z mieszkańców zwrócił się z wnioskiem o udostępnienie dokumentów dotyczących osoby prywatnej.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie