Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Echa publikacji na temat mocnej sołtysowej PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Listopad 2009 07:57
Tekst zatytułowany: „Echa publikacji na temat mocnej sołtysowej” – „Gazeta” zamieściła list uczestników spotkania, którzy byli zbulwersowani zachowaniem sołtysowej, opisanym w artykule z dn. 02.10.2009 r. zatytułowanym „Spotkanie w ratuszu zakończyło się interwencją policji”. Autorzy listu opisali zachowanie sołtysowej, z którego wynikało, że jest pod wpływem alkoholu.
Więcej…
 
Sprostowanie w sprawie podwyżki burmistrza PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Listopad 2009 07:54
W rubryce: „Sprostowanie” zamieszczono, w nawiązaniu do artykułu Tomasza Mirońskiego pt. „Burmistrz będzie zarabiał więcej” z 11.09.2009 .,  wyjaśnienie burmistrza miasta Górowo Iławeckie Jerzego Bubeły, że nieprawdą jest, iż burmistrz Jerzy Bubeła „starał się o podwyżkę swojej pensji bezskutecznie” i , że „burmistrz o podwyżkę upomniał się od początku swojej kadencji (…) Jednak rada do tej pory nie widziała powodu, żeby mu ja przyznać”.
Więcej…
 
Kontrowersje wokół programu telewizyjnego. PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Listopad 2009 07:52
Artykuł Zbigniewa Malinowskiego, Kontrowersje wokół programu telewizyjnego. W artykule informacja,  że po programie nadawanym w połowie września 2009 r. z Olecka przez telewizję „Trwam” głos zabrał wójt Gminy Olecko, który zarzucił uczestniczącym w programie telewizyjnym radnemu powiatu Olecko Andrzejowi Steckiewiczowi i przewodniczącemu Powiatowej Izby Rolniczej w Olecku Mirosławowi Borowskiemu, że przedstawili w programie nieprawdziwe informacje nt. budowy linii kolejowej Rail Baltica.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie