Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Listy, sygnały, opinie PDF Drukuj Email
Wtorek, 08 Wrzesień 2009 09:53
Rubryka: „Listy, sygnały, opinie” – rubryka zawiera list Jana Dąbrowskiego członka SDP, który protestuje przeciwko opublikowanemu w gazecie listowi, który był nie podpisany imieniem i nazwiskiem, dyskredytującemu kandydaturę doktora Edgara Steinera do tytułu honorowego obywatela miasta Ostródy.
Więcej…
 
Zwolnienia w TVP Olsztyn PDF Drukuj Email
Środa, 15 Kwiecień 2009 10:21
Olsztyński oddział Telewizji Polskiej zatrudnia 22 osoby, w tym kilku dziennikarzy. Przy produkcji programów korzysta głównie z usług firmy TV Media, w której oprócz dziennikarzy pracują operatorzy, montażyści, realizatorzy wizji i dźwięku – w sumie 61 osób. Jak podała ”Gazeta Wyborcza Olsztyn”, umowa TVP Olsztyn z TV Media upływa 27 kwietnia br. Kończy się, bo p.o. dyrektor TVP Olsztyn (od połowy lutego jest nim Robert Żłobiński, dawniej dyrektor biura administracyjnego Polskiego Radia i prezes kołobrzeskiej Ligi Polskich Rodzin) nie zgodził się na 9-proc. prowizję pobieraną przez TV Media od wynagrodzenia dla jej pracowników za wyprodukowane programy.
Więcej…
 
“Gazeta Ostródzka” - sprostowanie dotyczące diet radnych. PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009 10:47

W tekście pt.: “Radni w Dąbrównie podnieśli sobie diety o 100%” Gazeta Ostródzka podała, że obecnie podwyżki będą kosztowały budżet gminy ponad 90 tysięcy złotych rocznie. Jak nas poinformował wójt gminy Dąbrówno Tadeusz Błaszkiewicz, jest to nieścisłość, ponieważ tyle będą kosztowały wszystkie diety, a nie podwyżki. Czyli zdanie powinno brzmieć “Diety radnych w Dąbrównie po ostatnich podwyżkach, będą kosztowały budżet gminy ponad 90 tysięcy złotych rocznie.”

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie