Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Skrzypek kontra Wieniecki - cd. PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Marzec 2009 10:34
Na początku marca przed poznańskim sądem odbyła się kolejna rozprawa wytoczona o pomówieniec prof. Janowi Winieckiemu przez Sławomira Skrzypka prezesa NBP . Tym razem zeznawał prof. Ryszard Domański (członek kolegium zarządzania i finansów w SGH). Profesor Domański zeznał, iż zainteresował się sprawą nostryfikacji dyplomu magisterskiego Sławomira Skrzypka w momencie, gdy podobnej nostryfikacji na wydziale zarządzenia i finansów odmówiono jego studentowi (posiadającego dyplom Cambridge).
Więcej…
 
Dyrektor poznańskiego ośrodka TVP odwołana PDF Drukuj Email
Piątek, 13 Marzec 2009 10:14
Pani Jolanta Hajdasz została odwołana ze stanowiska dyrektora poznańskiego oddziału TVP. Twierdzi, iż o swoim odwołaniu dowiedziała się z doniesień Polskiej Agencji Prasowej. Była dyrektor twierdzi, że jej odwołanie i nominacja na stanowisko Leny Bretes jest czystką polityczną.
Więcej…
 
Oświadczenie prof. Krzysztofa Drewsa. PDF Drukuj Email
Sobota, 07 Luty 2009 14:06
Pod koniec zeszlego roku (2008) lokalny dodatek Gazety Wyborczej donosił, że prof. Krzysztof Drews z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu napisał dwie sprzeczne recenzje dorobku naukowego i rozprawy habilitacyjnej dra Jarosława Pająka z Akademii Medycznej we Wrocławiu. Odpowiedzią prof. Krzysztofa Drewsa jest umieszczenie w poznańskim dodatku Gazety Wyborczej w dniu 7-8 lutego 2009 platnej reklamy, o następującej treści:
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie