Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Zmiany na stanowisku dyrektora w poznańskiej TVP PDF Drukuj Email
Sobota, 07 Luty 2009 13:26
Pani Jolanta Hajdasz dotychczasowa dyrektor poznańskiego ośrodka TVP twierdzi, iż o swoim odwołaniu dowiedziała się z doniesień Polskiej Agencji Prasowej, jest zawiedziona że nieprzeprowadzono tego zgodnie z procedurami korporacyjnymi. Uważa, że jej odwołanie i nominacja na jej stanowisko Leny Bretes (kojarzona z SLD) jest czystką polityczną, gdyż nie podano jej powodów odwołania, bo takowych nie ma, bowiem oddział poznańskiej TVP pod jej kierownictwem funkcjonował wyśmienicie wypracowując jeden z lepszych wyników finansowych w historii poznańskiego oddziału.      
 
Jarosław Kiliński (szef Wiary Lecha) żąda prywatności od Gazety Wyborczej PDF Drukuj Email
Sobota, 07 Luty 2009 13:08
Dziennikarz Gazety Wyborczej Michał Szadkowski przeprowadził w dniu 6 lutego wywiad z Jarosłowem Kilińskiem szefem  stowarzyszenia Wiara Lecha na temat sprzedawania meczów przez pilkarza poznańskiego klubu Piotra R. Zadając mu następujące pytanie: "Pisał pan też na forum: <<Rok się źle zaczął i myślę, że wrogowie klubu mają jeszcze karty w zanadrzu.
Więcej…
 
Kłopoty prof. Baniaka po wywiadzie dla Gazety Wyborczej. PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 02 Luty 2009 09:58
Jak donosi poznański dodatek do Gazety Wyborczej z dnia 31 stycznia 2009, prof. Józef Baniak z Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu ma kłopoty w swoim miejscu pracy.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie