Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Marcin Libicki przeciwko K.M. Kaźmieczkowi dziennikarzowi “Polska.Głos Wielkopolski” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009 10:59
Dziennik “Polska. Głos Wielkopolski” opublikował materiały z których ma wynikać, że europoseł Marcin Libicki w latach 60-tych był współpracownikiem SB zarejestrowanym pod pseudonimem “LM”. Libicki nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów o współpracę z SB. Próbując walczyć o swoje dobre imię, złożył wniosek do sądu o wszczęcie wobec niego postępowania lustracyjnego. Zapowiedział też złożenie w tej sprawie pozwu przeciwko gazecie “Polska. Głos Wielkopolski”.

Źródło:Polska. Głos Wielkopolski.
 
Dziennikarze "Głosu Wielkopolskiego" wywalczyli prawo do informacji PDF Drukuj Email
Wtorek, 24 Marzec 2009 11:22
Dziennikarze "Polska. Głos Wielkopolski" zgłosili do się do starwostwa powiatowego o listę sponsorów starostwa odnośnie organizowanych spotkań noworocznych.  Dziennikarze bowiem podejrzewali, że wyłącznie firmy sposorujące starostwo wygrywają organizowane przez to starostwo przetargi. 
Więcej…
 
Walka o dobre imię europosła Marcina Libickiego PDF Drukuj Email
Czwartek, 19 Marzec 2009 09:34

Stosunkowo niedawno dziennik " Polska. Głos Wielkopolski" opublikował materiały z których ma wynikać, że europoseł Marcin Libicki był w latach 60 -tych współpracownikiem SB zarejestrowanym pod pseudonimem "LM".  Jako współpracownik SB, Marcin Libicki, miał m.in. informować SB o środowisku Radia Wolna Europa w Monachium. Ponadto wg materiałów umożliwiano mu wyjzdy zagraniczne w celu realizacji konkretnych zadań operacyjnych przez SB.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie