Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Beger starała się przedłużyć proces wykorzystując dziennikarzy PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Marzec 2009 16:18
Renata Beger oczekuje na drugi wyrok w sprawie fałszerstwa wyborczego. W lutym 2009 roku poznański sąd okręgowy wydał pierwszy prawomocny wyrok, uznał mianowicie za winną płacenia za podpisy poparcia pod listą Samoobrony przed ostatnimi wyborami. Sąd skazał ją na 7 tys. złotych grzywny. Wyrok prawomocny oznacza, iż Renata Beger nie może kandydować do Parlamentu Europejskiego, ani brać udziału w wyborach samorządowych.
Więcej…
 
Teleskop wg Ewy Wanat PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Marzec 2009 15:21
Ewa Wanat obecna redaktor naczelna Radia Tok FM  na łamach poznańskiego dodatku Gazety Wyborczej z dn. 6 marca 2009 roku wypowiedziała się na temat funkcjonowania Teleskopu w latach 90, gdy w nim pracowała.  
Więcej…
 
Malwersacje finansowe w TVP Poznań PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Marzec 2009 12:27
Radio TOK FM, dotarło do informacji iż w poznańskim oddziale TVP prowadzony jest audyt przez zarząd spółki, ponieważ istnieje uzasadnione podejrzenie o wielkich malwersacjach finansowych w PTV. Podejrzenie padło na kierownik redakcji programów regionalnych podczas rządów odwołanej drektor Jolanty Hajdasz.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie