Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie zniesławienia prezydenta Krzystka PDF Drukuj Email
Czwartek, 07 Styczeń 2010 17:57

Szczecińska prokuratura umorzyła dochodzenie w sprawie zniesławienia prezydenta Szczecina Piotra Krzystka na forach internetowych. Powodem umorzenia jest brak interesu społecznego w kontynuowaniu ścigania sprawców przestępstwa z urzędu. To jednak nie oznacza końca sprawy - teraz Krzystek może pozwać internautów z oskarżenia prywatnego.

Więcej…
 
RPO zainteresował się sprawą szczecińskich internautów PDF Drukuj Email
Środa, 30 Grudzień 2009 11:26
Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich, wystąpił do prokuratora okręgowego w Szczecinie z prośbą o informacje na temat śledztwa w sprawie internautów krytykujących prezydenta Piotra Krzystka.
Więcej…
 
Nitras chce przeprosin. PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Grudzień 2009 22:17
Poseł PO Sławomir Nitras będzie domagał się przeprosin od senatora Zaremby i od CBA. To odpowiedź na postępowanie, jakie Centralne Biuro Antykorupcyjne wszczęło wobec niego na wniosek Zaremby, który publicznie stawiał pytania, m.in. czy firma transportowa prowadzona przez żonę Nitrasa czerpała korzyści z dostaw na budowę drogi S3.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie