Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Studenci protestują PDF Drukuj Email
Środa, 01 Wrzesień 2010 08:44
We wtorek studenci Uniwersytetu Szczecińskiego zorganizowali happening. Był to protest przeciwko ludziom, którzy podczas obchodów 30-lecia powstania Solidarności gwizdali na premiera. 10 studentów rozdawało przechodniom naklejki ze znakiem stop i napisem "Nie gwiżdżcie na siebie. Wcześniej mogliście być razem, dlaczego nie teraz?", a kobietom wręczali także czerwone róże - jako symbol życzliwości.

Źródło: Gazeta Wyborcza (31 sieprnia 2010 r.)
 
Internetowe wpisy pod osąd partii PDF Drukuj Email
Piątek, 23 Lipiec 2010 07:07
Koło Platformy Obywatelskiej ma zająć się internetowymi wpisami jednego z członków tej partii. Jacek Zienkiewicz oskarżył prezydenta Szczecina Piotra Krzystka o nepotyzm i okradanie miasta. Skomentował w ten sposób projekt uchwały o bezprzetargowym sprzedaniu z bonifikatą terenu, na którym stoi kościół, parafii p/w św. Antoniego. W tej parafii na Warszewie księdzem jest brat prezydenta.
Więcej…
 
Szczeciński radny kandydatem do KRRiT PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Lipiec 2010 15:49
Jędrzej Wijas, szczeciński radny SLD, jest jednym z dwóch kandydatów Sojuszu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Drugim jest Witold Graboś.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie