Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Wojna z Dominikanami na domeny PDF Drukuj Email
Wtorek, 01 Grudzień 2009 17:49
Ktoś wykupił domenę internetową ojców dominikanów w Szczecinie. Pod tym adresem jest teraz strona o islamie. Zakonnicy wiążą to z działaniem ich Ośrodka Informacji o Sektach.
Więcej…
 
Rozpoczął się proces prezydenta Krzystka przeciwko radnej PDF Drukuj Email
Środa, 25 Listopad 2009 19:45
Sprawa była opisywana na stronie Obserwatorium. Krzystek poczuł się znieważony dwoma wypowiedziami radnej, która komentowała jego problemy z mieszkaniemsugerując, że Prezydent może być "oszustem, głupkiem, niezłym cwaniakiem". Odpowiedzią Krzystka był prywatny akt oskarżenia. Twierdzi w nim, że radna naraziła go na poniżenie w oczach opinii publicznej. Domaga się przeprosin i 50 tys. zł) na cel społeczny.
Więcej…
 
Prokuratura zna nazwiska, Krzystek nie PDF Drukuj Email
Wtorek, 24 Listopad 2009 15:53

W poprzedni weekend ogólnopolskie stacje telewizyjne podały informację, że prezydent zna nazwiska osób, które na forum interenetowym szargały jego dobre imię. Tymczesem Szczecińska prokuratura Okręgowa nie podała jeszcze prezydentowi Szczecina nazwisk tych osób. Śledztwo w tej sprawie cały czas trwa.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 11 12 13 14 15 16 17 Dalej > Ostatnie >>

pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie