Strona główna Litygacja

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Kolejna rozprawa J.W. p. Polskiemu Radiu Łódź nie odbyła się PDF Drukuj Email
Piątek, 22 Styczeń 2010 19:08
Zaplanowana na 19 stycznia 2010 r. kolejna rozprawa przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi z powództwa dziennikarza J. Warzechy przeciwko Polskiemu Radiu Łódź o mobbing w pracy nie odbyła się. Sąd wyznaczył kolejny termin rozprawy na 15 lutego 2010 r.
Więcej…
 
Rozprawa apelacyjna w sprawie bielsko.biala.pl PDF Drukuj Email
Czwartek, 07 Styczeń 2010 10:30
Dnia 7 stycznia 2010 r. przed Sądem Okręgowym w Bielsko-Białej odbyła się rozprawa apelacyjna w sprawie rejestracji portalu internetowgo bielsko.biala.pl. Oskarżeni Paweł S. i Marcin T. zostali uznani przez Sąd Rejonowy w Bielsko-Białej winnymi niedopełnienia obowiązku rejestracyjnego w okresie od sierpnia 2007 r. do 4 czerwca 2008 r. na podstawie art. 45 ustawy - Prawo prasowe. Oskarżeni zostali skazani na karę grzywny. Oskarżeni złożyli apelację od wyroku.
Więcej…
 
Amicus curiae Obserwatorium w sprawie rejestracji portali internetowych PDF Drukuj Email
Czwartek, 07 Styczeń 2010 10:21
Dnia 7 stycznie 2010 r. Helsińska Fundacja Praw Człowieka złożyła w Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej opinię prawną. Helsińska Fundacja Praw Człowieka uważa, że w świetle obowiązującego Prawa Prasowego nie jest jasne, czy strony internetowe powinny być rejestrowane jako dzienniki czy czasopisma. Przemawia za tym fakt, iż tylko niektóre strony internetowe można zakwalifikować jako dzienniki lub czasopisma, a zatem takie tytułu prasowe, które podlegają obowiązku rejestracyjnemu.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie