Strona główna Litygacja

Od 1 stycznia 2018 r. strona nie jest aktualizowana.

Tematyka wolności słowa została przeniesiona na stronę główną
Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, dostępną na: www.hfhr.pl

Polowanie na myśliwego cd PDF Drukuj Email
Środa, 16 Grudzień 2009 16:15
Dnia 16 grudnia 2009 r. w Okręgowym Sądzie Łowieckim w Warszawie miała odbyć się rozprawa myśliwego Stanisława P. oskarżonego o to, że działał na szkodę Polskiego Związku Łowieckiego i naruszył dobre imię łowiectwa poprzez publikację artykuł pt. "Nowe 'gagi' w Pierwszym Bialskim", w którym  opisał, jak w styczniu 2008 r. zarząd koła łowieckiego w Białej Podlaskiej zorganizował specjalne dodatkowe polowanie, ukrywając to przed swoimi członkami. Sąd po raz kolejny odroczył rozprawę motywując to chorobą osoby bliskiej jednego z sędziów. Kolejny termin nie został wyznaczony.
 
 
Adam Michnik w sądzie w sprawie Kobylańskiego PDF Drukuj Email
Środa, 09 Grudzień 2009 10:50
Antysemicka frazeologia ugrupowania, na czele którego stoi Jan Kobylański, jest bliska nazistowskiej - oświadczył przed sądem naczelny "Gazety Wyborczej" Adam Michnik, oskarżony przez prezesa USOPAŁ o zniesławienie. Dodał, że deklaracje organizacji Kobylańskiego "dawały jak najgorsze świadectwo i przynosiły szkodę interesom Polski".
Więcej…
 
J.W. - odsuwanie od anteny PDF Drukuj Email
Wtorek, 01 Grudzień 2009 00:00
Dnia 30 listopada 2009 r. przed Sądem Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia odbyła się kolejna rozprawa w sprawie o mobbing J.W. przeciwko Polskiemu Radiu – Regionalnej Rozgłośni w Łodzi. Podczas rozprawy przesłuchano trzech świadków: byłego Prezesa  Radia – Regionalnej Rozgłośni w Łodzi, Radnego Miasta Łodzi oraz wiceprezesa Związku Zawodowego Radia Łódź.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
pomorskie zachodniopomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie lubuskie wielkopolskie łódzkie dolnośląskie opolskie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie lubelskie