Andrzej Jeżyński
niedziela, 20 grudnia 2009 16:11

 

Data urodzenia: 1962 r.

Miejsce urodzenia: Ostróda

Obecnie pełniona funkcja: Prokurator Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie. Naczelnik Wydziału do Spraw Przestępczości Zorganizowanej.

 

Biografia

 

Kandydat ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 1988 r. Następnie odbył aplikację prokuratorską i rozpoczął pracę jako prokurator w Prokuraturze Rejonowej w Lubinie.

Od 1995 r. Kandydat pracował w Wydziale do Spraw Przestępczości Zorganizowanej w Prokuraturze Wojewódzkiej (później Okręgowej) w Lublinie,  z wyłączeniem okresu od 2000 do 2001 r., gdy zajmował stanowisko Prokuratora Rejonowego w Kraśniku. Od 2006 r. pełnił jednocześnie funkcję rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

W 2006 r. Kandydat  został Naczelnikiem Wydziału II do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie. Po odwołaniu z tej funkcji w 2007 r., został delegowany do Biura do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej w Wydziale V Zamiejscowym w Lublinie. Od listopada 2009 r. Andrzej Jeżyński objął stanowisko Naczelnika Wydziału V do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie.

 

pokaż pełen profil

 

 

Aktualności